Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb bordaív alatti szúró...

Jobb bordaív alatti szúró fájdalom és nyomásra elmozduló duzzanat. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Napokban a jobb bordaívem alatt kialakult egy szúró fájdalom ami egyre rosszabbodik. Megnyomkodtam magamnak picit és egy nagyjából 3-5cm-es csomó elmozdul ahogy odanyomok. Mi lehet ez? Nagyon bevagyok rezelve. Májrákot, hepatitisz, mindent írnak a neten. Hétfőn bejelentkezek magába ultrahangra hogy megnézzék mielőbb. Valakinek volt már ilyen?

2019. nov. 9. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Epekő gyanú. Mindenképp járj utána.
2019. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
58%
Ne félj amég nincs mitől, lehet van egy nagyobb epeköved és azt érzed, simán UH-val szétbombázhatják, még műtét se kell, esetleg lehet valami térfoglaló képződmény de az is lehet hogy tényleg semmi extra
2019. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül kiderült hogy vesekovem volt és az ment balra jobbra. Szerencsére kipisiltam
2019. nov. 11. 06:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Detto ugyanez van most velem szóról szóra amit leírtál!

Jobb oldalt érzem és mozog ott valami mobilis göb. Tudom magamról hogy keveset iszom sajnos sokszor, lehet nekem is ez lesz a gond?

Ma megyek házidokihoz mi lehet, az az érdekes, hogy fekve nem érzem, csak állva például..

Azta ekkorát is ki lehet még pisilni? o.o remélem bekem sincs nagyobb bajom eléggé félek 22 éves vagyok..

2021. szept. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!