Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akiknek keratosis pilarisuk...

Akiknek keratosis pilarisuk van (grízes bőr), ezeket hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos tele van ezekkel a pöttyökkel/kiütésekkel több teszrészem is. Az első kérdésem lányokhoz/nőkhöz szólna, hogy ti hogyan szőrtelenítetek így? A lábam sajnos nagyon tele van, piros, bőrszínű kis dudorokkal, némelyik sebes is. Viszont a lábamról meg le kéne szednem a szőrt, de se borotvával, se epilátorral, se gyantával nem merek nekiesni(és úgy tudom nem is szabad, mert csak rontunk a helyzeten). De amíg nem múlnak el ezek a kiütések, mit csináljak, muszáj leszek szőrös lábakkal maradni? Vagy mi? Ti ezt hogy oldjátok meg?


Második, hogy nagyon száraz a bőröm, állandóan vakarom de ugye az se tesz jót a dudoroknak...ti hogy bírjátok ki, hogy ne vakarózzatok állandóan?



2019. nov. 10. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
En is ebben a cipőben járok. Nekem is van felkar,alkar , comb, hát , fenék területén. En általában ezeket a területeket nem szőrtelenitem, de ha mégis a suhany alatt, mivel ha vizes a bőröm akkor nem sérti a borotva . A szárazságra pedig valamilyen zsirosabb allagú testapolot ajánlok. Sok helyen olvastam hogy a "Paula's choice-nak" van egy AHA hámlasztos tetápoloja ami pont az ilyen bőrre van kitalálva(es persze más bőrproblemára is), most en is megrendeltem ,még úton van, de alig varom hogy kipróbáljam,mert már elegem van hogy ilyen a bőrőm. Mondjuk a keratosis pilaris "gyógyithatalnan" de javitani hátha tud az állapotán. A testápoló neve "Skin Revealing Body Lotion 10% AHA."
2020. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!