Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomást érzek a szívem táján,...

Nyomást érzek a szívem táján, az utóbbi hetekben, napokban estefelé rendszeresen előfordul. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

#szívtáji-nyomás-érzés
2019. nov. 12. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Frontátvonulás, különösen a melegfront szokott ilyet kiváltani.
2019. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy koszorúér elmeszesedés? ...Vagy csak beképzelem? - ha félórára lefekszem, megszűnik.
2019. nov. 13. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Képzeld én nekem alergiam van! Elkeztem szedni az alergia gyógyszert... és 5 napon éreztem hogy nem jól ver a szívem... elkeztem edzeni mert azt hittem hogy sùlyos vagyok és az csinálja... majd 7 napon màr nagyon rosszul vert... gondoltam hogy talán a gyógyszer teszi ezt.... abba hagytam es 2 nap után semmi bajom nem volt.... szedsz gyógyszert? És ha igen mit? Mert lehet azt nem bírja
2019. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne tudni a korodat és a nemedet. Egyébként fiatal embereknek ilyen panaszt a mitrális prolapsus szokott okozni,ami egy elég gyakori szívbillentyű hiba.
2019. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
65/n vagyok, és alvás-zavarral küzdök, de nem szedek csak 3 naponta altatót. Különben Valeriana Maxot szedek helyette, mert nem akarok hozzászokni az altatóhoz.
2019. nov. 15. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 65 éves vagy,akkor oda kell figyelni a panaszodra,mert ez a szívizom nem megfelelő oxigén ellátására utalhat. Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki!
2019. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

találtam:


[link]

2019. nov. 18. 11:39
 8/8 A kérdező kommentje:
2019. nov. 18. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!