Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha eszem, puffadok, szinte...

Ha eszem, puffadok, szinte bármitől. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy bármilyen étel után felpuffad a hasam. Reggel 72 cm a derekam, evés után még 77 cm. Néha májamnál is szúr vagy a másik oldalon, hasnyálmirigynél is előfordul. Fogytam is, pedig sajnos nem nagyon figyelek oda mit eszem. Székletem normális (szerintem). Bár néha előfordul, hogy ha vissza kell tartanom (munka miatt), akkor székrekedésem lesz pár napig. Hasmenésem ritkán van, szinte csak gyomorrontáskor.

Hasi ultrahangon kb fél éve voltam, minden rendben volt. Ismét forduljak orvoshoz?

23/L


2019. nov. 12. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ételallergia
2019. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Stressz?
2019. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj oda mit eszel. 2 hetes dieta + joghurtnkúra nem ártan ha nem segít akkor erdemes orvoshoz fordulni
2019. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!