Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt?

Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Mindkét könyökömnél és térdem alatt (sípcsont felső része) barna folt van, illetve az ujjaim oldalán kívül szintén barnás bőrkeményedés félék vannak.


Ezek már lassan évek óta ott vannak, voltam velük többször is bőrgyógyásznál, ahol adtak is mindenféle kenőcsöt, de egyik sem hatott, néha jobban elhalványoddnak, de nem tudom mitől. A bőrgyógyász mondta és mutatta is, hogy ezek nem a csonton vannak, hanem csak a bőrön, mert bárhova el lehet húzni.


Barna könyököt sokaknál látom, monitor előtti munkavégzésnél a helytelen könyöklés okozhatrja, de térd alatt és az ujjakat nem magyarázza. Illetve érdekes, de bal oldalamon mindhátrom probléma egy kicsit jobban látszódik, mint jobbon.


Van valami ötletetek erre?


Esetleg arra gondoltam, hogy fog probléma okozhatja, mert mikor voltam fogkőleszedésen, utána például halványabbak lettek, de elmúlni akkor sem múltak el.



#betegség #bőr #fogbetegség #barnakönyök #térd alatti folt
2019. szept. 20. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ki lehetne próbálni két hónapra a paleolit étrendet,hátha beválna!
2019. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fogkő lement a lábadig
2019. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!