Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi lehet?

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Par nappal ezelott azt kezdtem el tapasztalni, hogy gomboc van a torkomban. Hol jobb, hol rosszabb. Valamint az is feltunt, h sokszor, mikor "lenyelem ezt a gombocot" (bocsanat a kifejezesert!), mikor leér, kicsit nyilallo fajdalmat erzek a hátamban. Ez eleg ijeszto szamomra. Legzesi vagy ugy en bloc nyelesi nehezsegem nincs, csak ez a gombocerzes...


Azt tudni kell, h iszonyu stresszes vagyok mostanában, annyira, mint meg eletemben soha, sok problemam is van. Sajnos az elmult idoszakban, kb szeptemberig eleg sokat is dohányoztam, aztan volt egy pánikrohamom, amikor is infarktus szeru tüneteim voltak, ahogy ez lenni szokott, es ott megijedtem, azota nem nagyon cigizek, persze elofordul, de cseppet sem annyit, mint azelőtt! Van, h eltelik egy het is, h ra sem gyujtok.


Nem szeretnék hipochonder lenni, meg semmi, de elegge megijeszt most ez. A neten nem akartam keresgelni, mert ott azonnal azt adja ki, h daganat...


Van esetleg valami otletetek, h mi lehet ez? Mondjuk elofordulhat h tenyleg kialakult vmi baj? :( tudom, h latatlanban nem tudtok diagnosztizalni, nem is kérem persze, de mar par szo is nagy segitseget jelentene!


Bocsanat, h hosszúra nyujtottam, elore is koszonom, ha erkezik valasz!


21/N



2019. nov. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Epére gondolok.
2019. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is pszichés, mint a pánik rohamod. Ha sikerül megnyugodnod, és kevésbé stresszelsz, a tünetek is elmúlnak majd!
2019. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Reflux, stressz felmaródott a nyelőcsöved. A cigi a legrosszabb amit tehetsz magaddal. 2 hétig próbálj diétázni. Kerüld az irritáló savas ételeket, fűszereket, forrót, csokoládét. Salvus víz, fehérakác tea segíthet. Szokj le a dohányzásról mert idővel nem csak a nezen olvashatsz a rákról
2019. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pánik produkál ilyen tüneteket. Tudom, mert nekem majdnem mind megvolt...
2019. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) abbahagytam a dohányzást, azóta megkönnyebbültem, végre nem rettegek a betegségektől, és ez a panaszom is elmúlt, lehet, hogy pszichés volt, meg persze a cigi... ami nem hiányzik, egyáltalán nem akarok már rágyújtani
2019. dec. 17. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!