Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgombának tűnik, de nem...

Körömgombának tűnik, de nem az. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Tehát jó pár évvel ezelőtt volt egy lábujjköröm levételem, mert nagyon benőtt. Aztán olyan vastagon nőtt vissza, kicsit sárgás színű is volt. Gondoltam majd lenő, de nem történt változás. Aztán folyamatosan ment a tvbe a körömgomba elleni ecsetelős reklámok. Rákerestem neten, és rájöttem hogy nekem is az lehet. Vettem ilyet olyat, évekig dobtam ki rájuk a pénzt. Kicsit szebb lett, de nem gyógyult meg.

Idén meguntam így elmentem bőrgyógyászhoz. Ő is azonnal mondta h gomba, de attól függetlenül vett le mintát. A minta negatív lett gombara. Kértem hogy ismételjék meg, de ismét negatív lett.

Kérdeztem hogy mi lehet akkor a baj? Azt mondta hogy valószínűleg a korábbi körömlevételkor megsérült a körömágy. Ennek a sérülése okozhat ilyen jellegű elváltozást. Nem tud vele tenni semmit sajnalja.


Van valami megoldás esetleg? Tényleg csúnya, ráadásul pont úgy néz ki, mintha gombás lenne.

Örülnék minden ötletnek, tanácsnak! Köszönöm szépen előre is!



2019. nov. 16. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő vagy, esetleg a körömlakk, férfinek ez mégiscsak furán nézne ki.
2019. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2019. nov. 16. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!