Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugye ezzel nem szoktak beutaln...

Ilze kérdése:

Ugye ezzel nem szoktak beutalni a kórházba?

Figyelt kérdés
Egy hete nagyjából hogy megfáztam. Asztmás vagyok, egész végig semmi bajom nem volt csak gyakoribb köhögés enyhe sárga köpettel és gyengébb mellkasi fájdalom mély lélegzetvételnél. Egyszer se volt lázam se hőemelkedésem, járkálok, jó a közérzetem és az étvágyam is.
2019. nov. 19. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, viszont ha eddig nem kaptál antibiotikumot, ezután valószínűleg fogsz. A sárga köpet és az elhúzódó betegség bakteriális fertőzésre utal.
2019. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak holnapra tudtam időpontot kapni a tüdőgondozóba. Ha tüdőgyulladás is akkor is maradhatok otthon ha szedem a kezelést?
2019. nov. 19. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem tudjuk eldönteni, a tüdőgyulladást valaki lábon kihordja, másnak azonnal kórház.
2019. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tüdőgyulladásnak a lényege, hogy ki kell feküdni. Ha nem olyan nagy a baj, akkor ezt meg lehet otthon is tenni. De ez még nem jelenti azt, hogy tüdőgyulladásod van. A te alap betegségeddel ez lehet egy sima tüdőn váladéklerakódás, amit köptetővel, antibiotikumos kezeléssel meg lehet oldani.
2019. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mégsem tudnak fogadni. Decemberre tudtam csak időpontot kapni. A családihoz elmehetek és esetleg irathatok fel egy pár napos injekciót?
2019. nov. 20. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos segít, de nem feltétlenül injekcióval. Ésszerűbb volna megvárnod, hogy ő mit mond, mielőtt diagnózist és kezelést találsz ki.
2019. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!