Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen daganatra utalhat ez a...

Milyen daganatra utalhat ez a tunet?

Figyelt kérdés

Fájdalmas vizelessel kezdodott ha az el is mult antibiotikumra az inger megmaradt azota is ! Es van hogy a fajdalom is elojon havonta masfel havonta !


Mar honapok ota ez van .

Voltam azota nyilvan vizsgalatokon.3 honapja volt verkep , teljes hasi es kismedencei ultrahang .

Ketto urologia vizsgalat ami vese ,holyag ultrahangot tartalmazott .

Vizeletteszt: nyomokban feherversejt .

Es ket hete hasi es kismedencei ultrahang .

Nem lattak rajta semmit.


2019. nov. 20. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért gyanakodsz daganatra?

Inkább beidegződési zavar, vagy izomműködési zavar.

2019. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezek NEM daganatra utaló tünetek, inkább húgyúti fertözés vagy még inkább pszichoszomatikus tünetek.
2019. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
ennyi vizsgálattal már észrevették volna, ha daganatod van. lehet visszatérő gyulladás vagy amit az előző írt
2019. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom.Az erdekelne inkabb h vajon ez ido alatt ennyi uh alatt eszre vettek volna ?Mert egy kedves barat ram ijesztett .
2019. nov. 20. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A barátod nem kedves. Igen észrevették volna, amit leírtál abból csak gyulladást lehet diagnosztizálni.
2019. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azota kivagyok .:( Meg annyi tunetem van hogy ha meleg furdot csibalok magamnak utana meg jobban felerosodik ez a gyakori pisiles..nem ertem ez is mitol lehet.Illetve a vizeletbe feherversejt mire utalhat?
2019. nov. 20. 15:04
 7/8 anonim válasza:
100%

Fehérvérsejtek a vizeletben azt jelenti, hogy gyulladás van a szervezeted én.

Jelen esetben valószínűleg húgyuti fertőzés lehet, erre utal a panaszok felerősödése a melegvizes fürdőt követően.

2019. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg annak a barátnak, hogy a vizelési ingernek önmagában semmi köze daganathoz, és mi a jó francért kell a másikat ilyenekkel ijesztgetni, nem is értem.

Ha nő vagy, akkor egy csomó minden más miatt lehet, akár egy hormonváltozás, vagy szexuális élet miatt is megváltozhatnak dolgok, érzetek, viszonyok. Ismerd meg a saját testedet, mert az a baj, hogy fogalmad sincs róla, így nem is csodálkozom azon, hogy mindenben daganatot látsz.

Az ami nálad van egy visszatérő gyulladás maximum, felülfertőzés. Azon is múlik, hogy mit csinálsz azóta másképpen, pl. nyilvános WC-ket használsz-e, jársz-e úszni, wellnessbe, stb., milyen otthon nálatok a higiénia, stb...

2019. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!