Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az iskolában rám jött a...

Az iskolában rám jött a rosszullét megnéztem hogy milyen betegségre utalnak a tünetek: Rossz látás csak a szemem két sarkában (homályos), Elfelejtettem alap dolgokat, fájt a fejem tényleg utalhat ez agy daganatra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne a neten nézegess, mert szinte minden betegségnél lehetnek olyan tünetek, ami súlyos betegségnél is lehet és kevésbé súlyosnál is, inkább menj el gyorsan a háziorvoshoz.
2014. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én félek a választól amit az orvos mond most is igen csak nagy akarat kellett hogy elolvassam a tüneteket!
2014. febr. 19. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:

gimiben matek órán a látótér közepén először fekete folt jelent meg, majd semmi ... érted? olyan, mintha ott nem is létezett volna semmi ... néztem a tanárra és nem volt ott ... a táblára, és hiányzott a közepe ... tartott vagy fél órát, közben marhára elkezdett fájni a fejem, és szép lassan visszajött a látásom


ez kb 40 éve volt

2014. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan így történt csak nem fekete folt hanem a szemem 2 sarkában érzékeltem homályos látást.Például állok egy folyosó közepén és előttem 3 méterre áll valaki a falnál és nem látom!De már minden jó körülbelül 1 órát tartott az egész!
2014. febr. 19. 15:15
 5/9 A kérdező kommentje:
A tünetek mellett jelentkezett beszédzavar is nem tudtam vagy 2 percig egy normális mondatot elmondani vagy a szavakat cseréltem fel vagy a szavakban a betűket!
2014. febr. 19. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Éppen azért menj el a háziorvoshoz, hogy megnyugodj, mert ha ebben a tudatban maradsz, akkor egyre stresszesebb leszel és mindenféle bajod lehet tőle, lehet, hogy semmiség az egész, de ha súlyosabb baj kezdődik, akkor jobb ha időben mész, amikor még kezelni lehet.
2014. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne attól félj, amit az orvos mond, hanem egy esetlegesen elhanyagolt komoly betegségtől!
2014. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elmentünk az orvoshoz és migrént állapítottak meg! :D
2014. febr. 21. 20:17
 9/9 anonim válasza:
Migréned volt.Ennyi
2018. ápr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!