Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányingerem van, rosszul...

Hányingerem van, rosszul vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval most van egy kis gondom, kicsit nagyon hányingerem van, nem tudom, hogy mitől szokott ilyen lenni, ha nehéz kaját eszem de ma csak krumplit ettem meg egy pár falat csirkét olyan este 7-8 körül, aztán miután le feküdtem este 11-12 felé akkor rám jött nagyon a hányinger hánytam is már de bármit csinálok nem múlik el próbálok pihenni de akkor sem egyszerűen nem tudom mit csináljak :(

2019. nov. 21. 03:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Lennének tippjeim, noha az elektronika rovatba írtad ki a kérdést, de inkább maradok a saját szakmámnál.

Még azt sem szívesen mondom, hogy fordulj orvoshoz, mert alapvetően orvosellenes vagyok, de ebben az esetben orvosért kiált a probléma, szerintem.

2019. nov. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj el.
2019. nov. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!