Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kórházba fog kerülni a 18...

Kórházba fog kerülni a 18 éves lányom?

Figyelt kérdés
Hörgőgyulladása van, nem eszik, nem iszik már 4 napja kb csak nagyon nagyon keveset..tegnap-ma összesen fel litert ivott es nagyon aggódok. Annyira köhög hogy kihányja az enni-innivalót. 38fokos lázát most sikerült levinni, de félek, hogy kiszárad...fájlalja a hátát a veséjénél, lehet amiatt hogy nem iszik? kórházba vigyem?
2019. nov. 21. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Először hívd ki az ügyeletes orvost!
2019. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Eddig mit csinaltal? Nezted ahogy szenved? Igen, irany a surgossegi, de azonnal.
2019. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
#2: 4 napos betegséggel nem megyünk sürgősségire, mert az mint a neve is mutatja sürgős esetekre van.
2019. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig igyon, próbálja meg. Eddig nem értem mire várt az orvossal. Eleve erre szednie kéne gyógyszert.


Hívd ki a háziorvost!

2019. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha más nincs akkor. Powerrade-et itass vele.
2019. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fog kiszáradni, de valamennyit kell enni, inni, akkor nem kerül kórházba.
2019. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki kell hívni a háziorvosát
2019. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó az már tüdőgyulladásnak is szerintem és erre bizony már gyógyszer kéne. Az is lehetséges igen hogy kórházba kerül. Tessék orvoshoz vinni!
2019. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pár éve majdnem belefulladtam a gennybe, amit felköhögtem, majdnem egy hétig vártam az orvoshoz fordulással. nem tüdőgyulladás volt, csak hörghurut. az antibiotikum fél nap alatt elfújta.
2019. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!