Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudom hogy fura meg minden de...

Tudom hogy fura meg minden de ha kórházba akarok kerülni nem súlyos betegséggel akkor mi legyen az?

Figyelt kérdés
a kiszáradás az jó? Abba nem rögtön lehet belehalni vagy mi... De nem akarok meg halni..
2014. febr. 4. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek akarsz kórházba kerülni? -.-
2014. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%
Miért akarsz kórházba kerülni? Az nem mindegy... Figyelem felkeltés, lógás stb..
2014. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ezzel nem jó játszani. A kiszáradást gyógyszerekkel tudnád előidézni, de azzal a szíved egészségét teszed kockára. És mivel az orvosok nem gondolnak arra, hogy szántszándékkal okoztad a kiszáradást, a kiváltó okot próbálják megkeresni, és esetleg túl soká jönnek rá, mi történt.

Miért akarsz kórházba kerülni? Nincs hol laknod? Esetleg háziorvos nem tud segíteni, hogy pszichikai problémával felvegyenek valahová? Félre ne érts, nem tartalak őrültnek, csak ebben az esetben nem kellene fizikai tüneteket szimulálni.

2014. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Szerintem elég lesz, ha kifejted egy pszichiáternek, hogy kórházba akarsz kerülni, rögtön bedug egy kórházba agybajjal. Minek akarsz kórházba kerülni?! Nem túlzottan jó ott a légkör ezt elhiheted. Én már voltam és köszönöm, meglettem volna enélkül is. 22/L
2014. febr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem én akarok... csak mondták h a nevemben írjam ki.. és h mien komikat kapok
2014. febr. 7. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Baromi vicces voltál, mondhatom.
2014. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hidd el én sem tartom poénosnak.. o.O
2014. febr. 9. 10:52
 8/8 A kérdező kommentje:
és nem poénból lett kiírva hanem azért mert aki tudni akarja annak nincsen ilyene... :@
2014. febr. 9. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!