Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora fehérvérsejt emelkedés...

Mekkora fehérvérsejt emelkedésnél kell leukémiára gondolni?

Figyelt kérdés
A referencia tartomany 4-11.
2019. nov. 21. 13:59
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ennek több százszorosa vagy ezerszerese.
2019. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem 30 lett az értékem. 😐
2019. nov. 21. 20:34
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Akkor nem leukémia. Egyáltalán tudod mi az a leukémia?
2019. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom. De nekem azt mondtak ez is veszesen magas. Persze tudom lehet bakterium, fertozes.. De ennyire azert nem szokott felmenni ezert ijedtem meg. Szedulessel kezdodott az egesz meg vegtag fajdalommal. Kontroll vervetelt kell csinalni majd 3 het mulva.
2019. nov. 22. 08:45
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Hát ha megnézed, hogy a tartomány mérőszáma az Giga / liter és neked 20 értékkel több, akkor értelemszerűen az is sok persze, eléggé besűríti a véred.

Egyébként lehet sok mindentől:

bakteriális fertőzések,a szervezetet ért traumák (baleseti sérülések, műtét), a hormonrendszer egyensúlyának felborulása, limfóma, kezeletlen autoimmun, valamint nem fertőző eredetű gyulladásos megbetegedések, a terhesség utolsó hónapja és a szülés egészséges állapota.

2019. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

A leukémia nem rák!!!!


Olvassátok ezt el:


[link]


Aki elhiszi amit az orvos mond, egyből belemegy a kemó/sugár kombóba majd meghal a kezelésbe... Aztán elkönyvelik hogy meghalt a leukémiában..

2020. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2020. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!