Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tetran kenőcsöt kenhetem a...

Tetran kenőcsöt kenhetem a péniszemre?

Figyelt kérdés
Szóval azt gyanitom, vmiféle bakteriális fertőzésem van. Semmi extra, csak kicsit piros és kellemetlen. Canesten nem segít. Van ez a kenőcs, amit gyógyuló sebre szoktam kenni. Mivel antibiotikumot tartalmaz, gondoltam kipróbálom. Ha nem javul, majd elmegyek orvoshoz, de érdekelne, hogy ez így alkalmazható-e.

#tag #lőcs #pöpös
2019. nov. 22. 06:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Jólvan dilik, rákenem a makkomra, lesz, ami lesz. Majd beszámolok.
2019. nov. 22. 06:12
 2/6 anonim ***** válasza:
SOkkal értelmesebb lenne ELÖSZÖR elmenni orvoshoz, mert a sok kuruzsolgatással csak tönkretesezd az immunrendszeredet, de az ok ismerete nélkül nem tudod kezelni a bajodat.
2019. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen valoszinu, hogy tonkreteszem az immunrendszerem azzal, hogy bekenem egy kremmel a farkam. koszi!
2019. nov. 22. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve jobban tudod, meg ennyire ostoba vagy, akkor minek írod ki a kérdést???????
2019. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kerdesem az volt, hogy alkalmazhato-e igy. Nem az, hogy tonkreteszem-e az immunrendszerem vele.

Azota kulfoldi forumokon mar talaltam valaszt a kerdesre, szokas alkalmazni intim teruleten is ezt a kenocsot, tehat lehet.

Legszives magyarazd el, milyen modon teszem tonkre az immunrendszerem azzal, hogy rakenek vmit a farkamra.

2019. nov. 22. 15:18
 6/6 GyokeresPatrik válasza:
köptetőt vegyel
2020. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!