Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkomon piros foltok...

A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja, de azthittem csak irritáció és elmúlik. Orvoshoz nem szeretnék menni és olvastam, hogy a canesten jó lehet. Azt ugye kenhetem a makkomra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 1 éve van barátnőm és aktív szexuális életet élünk. Mindog gumióvszert használunk, ritkán volt a nélkül. Kb 2-3szor kipróbáltuk az anált gumi nélkül(szerintem e miatt lehet). És rendszeresen kielégít szájjal is bár szerintem emiatt biztos nem lehet. Ő fél évvel idősebb, mint én és én vettem el a szüzességét. Ezeket azért írtam le, hogy tisztában legyetek mindennel ami okozhatja.

2018. nov. 28. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Urológia! Nincs semmi szégyen benne, minnél előbb menj el.
2018. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs persze, de előtte megpróbálnám canestennel hátha elmúlik. Szerintem senki nem szeret ilyen helyre járni.
2018. nov. 28. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaja és mostmár a GDPR miatt nem úgy hívják be a következő beteget, hogy Nagy József fáradjon be a vetkőzőbe, hanem, hogy a tripperes úr kérem fáradjon be (csak viccelek).
2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez külsőleg látható tünet,egy értelmű hogy bőrgyógyászat,és nem urológia .(ha orvoshoz mennél )
2018. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Viccelsz!? Ne Kenegesd semmivel! Mert, ha Kenegeted és pl nemi beteg vagy módosítja a betegség lefolyását és mondjuk amikor a bőr és nemigyógyász "nyomozni"kezd lehet hamis eredményt kap pl a szifiliszre, mert te úgy döntöttél, hogy Kenegeted.

" Kb 2-3szor kipróbáltuk az anált gumi nélkül(szerintem e miatt lehet)"akkor pl ecoli is lehet, nem beszélve a HIV-ről aminek elsődleges terjedési módja az anális szex.

" És rendszeresen kielégít szájjal is bár szerintem emiatt biztos nem lehet."

Lehet meglep, de így az ÖSSZES nemi betegséget el lehet kapni, úgyhogy attól is simán lehet.

Viszont amennyire tudom az ecolitól "csak" vizelési nehézség meg ilyen égető kellemetlen érzés lesz. Foltok az semmi kép, a foltok két nemi betegségtől lehet ami itt honos és elsokorben ismert a szifilisz és a HIV. Annak a jele, hogy ott jutott be a baktérium vírus. Amúgy az, hogy te vetted el a szüzességet semmit nem jelent, simán jarhat/járhatott a barátnőd mellekutakon. Hány ilyen eset van... Nem te lennel az első. Orvoshoz, meg muszáj menned, mert, ha mondjuk vége ennek a kapcsolatodnak és nemi beteg vagy és tovabbadod a jovendobelidnek meg a börtönbe is kerulhetsz, arról nem beszélve, hogy a nemi betegségeknek durva visszafordithatatlan következményeik vannak pl meg is vakulhatsz, durva bőrelváltozások, elbutulás, Kaposi-szarkoma, meddőség. Csak, hogy párat említsek.

2018. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolso szerintem azert ezt elegge tulzasba vitted. Semmi komoly bajom nincs ne beszeljunk mar itt a szinte legdurvabb betegsegekrol. Es nem jart mellekutakon egyszer se ahogy en se, ezt biztosan tudom. Honapokig nem volt semmi gond, ugyhogy nem gondolnam, hogy a semmibol az egyik legdurvabb fertozest kaptam/kaptuk el.
2018. nov. 29. 20:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy csak mondom, hogy amiket leírtam pl. Megvakulás stb nem pár hónap alatt zajlik le, hanem 10-20 év múlva, ha nem kezelik, tehát most nyilván nincs ilyen tüneted.
2018. nov. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!