Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bevettem egy feles rivót,...

Bevettem egy feles rivót, lekísértem egy efedrines köptető shottal, mit várhatok?

Figyelt kérdés
Olyan szarul vagyok már 5 napja, a fszom kivan mindennel, hogy mindig a mandulám gyullad be, utána a torkom, az arcüregem, homloküregem, majd amikor már a halálomon vagyok, akkor kezd el a hörgőm meg a légcsövem is begyulladni. Fel se ébrednék többet azt kívánom.
2019. nov. 22. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A Rivo nyugtat, az efedrin pörget, tehát kb semmit.
2019. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem ettől még működik a nyákoldó hatása az efedrinnek, de ha megfulladok se baj.
2019. nov. 22. 16:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam, ne sajnáljon senki mert nem érdemlem meg, de semmi kedvem élni, amúgy is szarul vagyok, meg még beteg is, ezelőtt a hátam volt becsípődve, az arcüregemet műtötték egy éve de már megint szar, vissza kell mennem megint megműttetni mert biztos hogy visszanőtt a ciszta, kivagyok idegileg, idegesít minden.
2019. nov. 22. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, nekem is volt egy kálváriám. Tudom, hogy nagyon nehéz de ne add fel. Próbáld elterelni a figyelmedet a betegségről és kicsit jobb kedvre deríteni mahad bármennyire is nehéz mert így nem lehet meggyógyulni. Éa mindenképp vegyél egy infralámpát arcüreggyulladasra, megfázásra nagyon jó. Addig is a kamillával való gőzöléat javaslom. Köptetőnek meg az amroxolt mert abban van olyan anyag ami védi a tüdőt belülről a köhögés megeröltető hatásától. Aut hiszem bevonja a hörgőket valamivel. A rivotrilt meg hagyd a francba mert kegyetlen lesz lerakni. Kitartást.
2019. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1

Ez nem így működik, hogy pörgetőre beveszel nyugtatót és akkor kiegyensúlyoztad a dolgot.

2020. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!