Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik gyógyszert (köptető...

Melyik gyógyszert (köptető ill köhögés csillapító) mikor kell bevenni?

Figyelt kérdés
Kaptam Sinupretet (nyákoldó) és Coderitet ami pedig köhögéscsillapító. Úgy tudom nyákoldót kb 16 óriág lehet bevenni , hogy ne éjszaka köhögtessen. És a csillapitót mikor? Illetve a két gyógyszer között mennyi időnek kell eltelnie? A betegtájékoztatóval nem mentem semmire.

#köptető #köhögés csillapító
2018. dec. 7. 18:14
 1/4 A kérdező kommentje:
És még antibiotikumom is van, amit köptetővel egyidőbe nem lehet bevenni: Tehát tiszta logisztikai feladat, mit mikor vegyek be??
2018. dec. 7. 18:28
 2/4 anonim ***** válasza:
A köptetőt és a köhögéscsillapítót nem szabad egyszerre bevenni. Reggel vedd be a köptetőt, este a köhögéscsillapítót. Az antibiotikumot pedig beveheted a köhögéscsillapítóval együtt is
2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Matematikus gyógyszerészek válaszait várom. :) Szóval van egy Sinupret ami ha jól tudom köptető ebből kell 3x2, és a van a coderit, ami köhögéscsillapító, ebből 2x1. Együtt ugye nem lehet bevenni? Akkor most melyiket mikor?
2018. dec. 7. 22:51
 4/4 anonim ***** válasza:
a sinupret gyógynövény, amit bármikor (még kismamák is gyerekek is) szedhet ... tehát reggel délben este 2 sinupret, reggel este 1 coderit, antibiotikumot meg egyik sem befolyásolja ...
2020. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!