Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Artroflex plus készítményt...

Artroflex plus készítményt érdemes-e szedni? Úgynevezett sok izületi problémákkal, kopásokkal küzdök. Nem kifejezetten térd, csípő.

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én megrendeltem, október elején kezdtem el szedni porckopásra, de eddig sajnos semmi eredményt nem vettem észre, nem lett jobb az állapotom, a fájdalom inkább rosszabb lett.
2019. nov. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és köszönöd a választ!! Legalább ennyit írhattál volna, de ehhez több értelmi szint kellene, ugye!!
2019. nov. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mivel most láttam, hogy érkezett válasz köszöntem volna az első választ. Ám mivel volt második is így nem teszem...
2019. nov. 26. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ostoba!
2019. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az van,hogy amikor fájdalmas betegségekkel küzdünk hajlamosak vagyunk mindenféle kezelést kipróbálni. Sajnos erre alapoznak azok is akik át akarnak verni minket. Ezért nagyon nehéz eldönteni,hogy melyik kezelés is volna jó nekünk. Az artroflex.plus-szal kapcsolatban sok videó van ahol azt látjuk,hogy milyen nagyszerűen hat az artroflex.plus. Most gondolkodjunk logikusan. Ha fizetnek nekünk egy szép összeget,mi nem mondanánk azt,hogy az artroflex.plus tényleg segít? Egy másik dolog. Én például szeretnék látni egy olyan személytől aki a videóban elmondja,hogy mennyire jó az artroflex.plus egy orvosi bizonyítványt,hogy neki tényleges artrózisa van. Nem akarom azt mondani,hogy az artroflex.plus átverés lenne. Nem,de nagyon meg kell gondolni,hogy EGYÁLTALÁN LEHETSÉGES AZ,HOGY AMI SOK ÉV ALATT TÖNKREMENT,AZ A BIZONYOS ANYAG AMI BIZTOSÍTJA,HOGY A CSONTOK SÚRLÓDÁS ÉS FÁJDALOM MENTESEN MŰKÖDJENEK,HELYREÁLLÍTHATÓ? Na,ez a nagy kérdés! Mert ha ez bizonyítható,vagyis a helyreállíthatóság,akkor igen,keressünk olyan szereket amelyek segíthetnek! És akkor szóba jöhet az artroflex.plus is. De ha ez egyáltalán nem lehetséges és mindenképpen műtétre van szükség,akkor MI VAN?
2022. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem ha már műtétre van szükség nem használ semmi.Nektek mi a véleményetek? Köszönöm
2022. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!