Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedte valaki felnőttként a...

Szedte valaki felnőttként a ritalint? ADHD-s tünetekre? Milyen hatása volt? Érdemes szedni? Volt koncenrációjavulás? Kifejezetten felnötteknél érdekel.

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 19:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Én jelenleg is szedem ADHD-ra, 28 éves vagyok. Jobban tudok koncentrálni. Mi érdekel még?
2014. okt. 14. 07:47
 2/5 anonim ***** válasza:
LOL ember ez a te saját kérdésed. :D
2015. máj. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt elnéztem. Keresgéltem ADHD-ra a kérdések között, és nem néztem, hogy ezt még nagyon régen, amikor nem szedtem én tettem fel. Csak segíteni akartam...nem vagyok hülye, csak elnéztem.
2015. máj. 26. 12:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy év alatt (ennyi telt el, ha megnézed) azért sok mindent elfelejt az ember, főleg, nem emlékszik, hogy milyen formában tette fel a kérdést.
2015. máj. 26. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:

ez érdekelne:

- hol írták fel neked?

- naponta mennyit szedsz belőle?

- milyen mellékhatásokat észleltél? (étvágytalanság, szapora szívverés)

- teljesen elmúlik-e a figyelemzavar a hatása alatt? Pl. beszélnek hozzád hosszasan és már egyáltalán nem kalandozol el. Vagy elolvasol egy könyvben 10 oldalt és vissza tudod mondani.

Köszi előre!

2016. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!