Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki növekedési...

Cukrasz1992 kérdése:

Van itt olyan aki növekedési hormont kap, és milyen dózisban kapja?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
92-es születéssel neked nem nagyon van rá szükséged, hacsak nem nagy orrot akarsz. Miért kérded?
2019. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy rokonom Kanadába él és ott kapja, semmilyen növekedési probléma nincs vele egyszerűen élet minőség javítására kapja 33 éves és ott ez elterjedt dolog, ezért érdekel hogy itt van olyan aki kap?
2019. nov. 27. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy testépítőknél nagyon elterjedt ez most nálunk is (ha egyről beszélünk) szteroidok mellé szedik, ezért lesznek olyan hatalmasak. Elvileg itt nem túl legális dolog, szóval nem fogják reklámozni azok akik szednek.

Én nem szednék (már csak azért is mert lány vagyok és nem is testépítő, csak kondizom), mert igaz hogy elvileg "fiatalon" tart, emellett nagyon új keletű dolog, nem tudni később milyen mellékhatásai alakulhatnak ki 30-40 év múlva.

2019. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Engem ez a 20-30 ev mulva lehet lessz valami mellékhatása nem nagyon érdekel mivel ki tudja fogok e még élni akkor ezzel pedig tuti javítok az életminőségen!
2019. dec. 3. 03:22
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor kondiba kérdezősködj a nagyobb daraboktól
2019. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!