Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet baranyhimlő?

Lehet baranyhimlő?

Figyelt kérdés
Nagyon mérges vagyok,4 éves lanyom múlthét szombaton be lázasodott hetfő estig el sem múlt. Hétfőn persze mentünk a háziorvoahoz semmit nem talált 31 volt a crp elküldött vérvételre el is vittem az nap.Másnap meg lett az eredmény semmit bem mondtak róla írtak egy erős antibiotikumot. Annyit mondott az orvos hogy gyulladást mutat a a vér eredmény. Kapja az antibiotikumot 2napja. Most este fél 9körül találtam egy piros pottyot a kozepen holyaggal.

2019. nov. 27. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, rajtam 2-3 hete ment át egy övsömör jellegű vírusfertőzés (a bárányhimlőt is okozó vírus felnőtt korban, sokadik támadásra).
2019. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de könynyen lehet. Holnap menjetek vissza az orvoshoz, és mutasd meg neki.
2019. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tuti,hogy himlő.

A kisfiam is így kapta el annó.

Először neki csak hőemelkedése volt. Észre sem vettem mert ugyan olyan kis mozgó masina volt mint Mindig. Egyszer csak öltöztettem és egy piros pöttyöt fehér hólyagal a közepén. Aztán eszembe jutott a himlő, be raktam a hőmérőt, és hőemelkedés. Azonnal tudtam hogy orvos,és ott mondták hogy igen ,majd egy pár nap alatt rengeteg pötty lett, meg a szájában is.

2019. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Nektek hány pötty jött ki először?

2019. nov. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!