Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek influenzával vagy...

Szerintetek influenzával vagy imfluenza szerű tünetekkel elküldhet az orvos, hogy szerinte nincs bajom és nem igazol?

Figyelt kérdés
39 fokos láz, rosszullét, izomfájdalom.
2019. nov. 29. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ezek megvannak, akkor nem fog elküldeni.
2019. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, ott voltam, elküldött
2019. nov. 29. 11:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen orvos, belenéz a szádba, és a nyelveden látszik, hogy tényleg beteg vagy.
2019. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Őt nem érdekelte, érted... Lázat sem mért
2019. nov. 29. 13:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem vizsgál meg csak azt mondja hogy semmi bajod. Lázat nem kell mérnie. Más is elárulja hogy tényleg beteg vagy-e.
2019. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Olyan nincs, de mégis van... Azt arra írtam, hogy ha más nem mérte vopna meg, hogy elhiggye. De szerintem olyat sem tehet, hogy megkérdőjelezi a beteget és minősíthetetlenül beszél vele....


Jobb ezeket hanyagolni, nem a betegekért vannak! 😞

2019. nov. 29. 14:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van! Amúgy meg a betegségnek, láznak is számtalan látható, érezhető tünete van
2019. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem érdekelnének az előzmények. Nem felejtettél ki valami apróságot amivel kiváltottad az orvosból ezt a hozzáállást? Esetleg a neten diagnosztizáltad magad, és felülbíráltad az ő véleményt... Vagy valami hasonló csekélység. Nem maradt le semmi a sztori elejéről?
2019. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem maradt le semmi. Elmentem hozzá, hogy rosszul vagyok, ez meg ez a tünetem, azt sem mondt, higy influenzának gondolom, semmi...


De egyébiránt, ha valaki azt momdja, hogy "doktorúr ez szerintem influenza leszc, ez feljogosítja, hogy nem lát el?

2019. nov. 29. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehát bementél, a napszaknak megfelelően illedelmesen köszöntél, elmondtad a panaszaidat, mire az orvos teljesen kikelt magából, és elhajtott.

Elhisszük hogy így történt.

2019. nov. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!