Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a torkom tegnao...

Nagyon fáj a torkom tegnao reggel óta és fél van dagava tiszta gennyes lázas is vagyok mit csináljak hogy tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Már nagyon rosszul vagyok fáj mindenem hétfőn tudok csak menni orvoshoz segítsetek !!😢😢😢😢😢😢

2019. nov. 24. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg tea, C.vitamin, meleg sós vizes öblögetés, orrodba is felszivhatod picit, algopyrin, rubophen,
2019. nov. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gargalizálj sós vízzel, melegíts fel egy jó nagy adag sót (2-3 bögrényit) és tedd egy párna huzatba és tedd a mellkasodra a batyut (ésszel, mert forró lesz). Takarózz be nyakig és pockold fel a fejed, hogy a mellkasod fölött legyen az orrod.

Sok sikert!

2019. nov. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Torokfertőtlenítő nincs otthon? Mebucain, Strepsils vagy valami hasonló? Én az első jeleknél be szoktam venni kb 2 óránként és akkor nem durvul el ennyire a dolog
2019. nov. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma 3-szor gargalizálj langyos, sós vízzel, vegyél be Rubophen tablettát, sós fokhagymás piritós is jó ilyenkor, és persze holnap reggel menj orvoshoz, mert ha gennyes, akkor biztosan antibiotikum kell.
2019. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
A mandulád meg van még?
2020. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen

De tüszős mandulagyulladásom volt nagyon nehezen múlt el..

2020. jan. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!