Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esély nemi betegségre?

Mennyi az esély nemi betegségre?

Figyelt kérdés
Mármint ha olyan emberekkel szexelek gumi nélkül akik biztosan nem nemi betegek, akkor van esélyem nemi betegségre?
2019. nov. 30. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemutatta az STD szűrés negatív eredményét?
2019. nov. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lényegileg igen
2019. nov. 30. 14:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy lényegileg igen. Nagyon naív vagy, kell az az óvszer!
2019. nov. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem miért nem lehet a kérdésre válaszolni egyszer. Azt kérdeztem lehetséges e, mennyi az esély rá.
2019. nov. 30. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva nagyon konkrétan:

Olyan nincs, hogy biztos! Vagy igen, vagy nem 50-50%.

Vannak nemi betegségek, amik nem okoznak külső tüneteket rögtön, a HIV is ilyen, akkor most gondolkozz el, hogy kinek hány partnere volt, és azoknak mennyi, és vajon minden esetben védekeztek -e...

2019. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a másik fél bizonyítottan nem beteg, akkor te sem kaphatod el.

Az viszont más kérdés, hogy:

1. Egyáltalán mire szűrette le magát? Sokan csinálnak egy HIV tesztet, aztán azt gondolják, hogy akkor ők már marhára egészségesek. És a Chlamydia, a HPV, amik egyébként sokkal gyakoribbak?

2. Mikori a szűrés?:D

2019. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szűzekről van szó, vagyis velem vesztették el. És a kérdésben azt írtam nemi betegségek, tehát ezekre is vonatkozik a kérdés.
2019. nov. 30. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szűz lenne b.ki, akkor hogy fertőzne meg valamivel? Gondolkodj már, mielőtt kérdezel valamit...
2019. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!