Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esély 18 évesen ALS...

Mennyi az esély 18 évesen ALS betegségre?

Figyelt kérdés
Ez egy izomsorvadással járó betegség. Néha, ha elkezdem figyelni a végtagjaim (hogy hogy mozognak, ilyesmi..)akkor olyan gyengének és erőtlennek érzem őket,nagyon régóta ez van már, általában mikor sokat vagyok itthon és minden kis hülyeséget megfigyelek magamon, akkor van ez, aztán, ha visszatérek a mindennapi teendőimhez és elfeledkezek róla akkor elmúlik. (vagy csak nem veszem észre, nem tudom). Most ehhez akaratlan izomrángások is társulnak. Iszonyatosan stresszes vagyok és hipochonder is, azután lett egyre rosszabb miután már bebeszéltem minden hülyeséget. Nem véletlenül írtam ebbe a kategóriába. Nem tudok megnyugodni, de dokihoz nem szeretnék menni, mert állandóan ott vagyok és már kész idiótának tart (nem olyan rég attól féltem, hogy szájrákom van, kiderült, hogy a teljesen normális ízlelőbimbóimat látom, előtte a szívemet vizsgáltattam közben rettegtem a szívrohamtól stb...)
2016. nov. 3. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ALS 100.000 emberből 2-nek van, így az esélyed 1 az 50.000-hez, másként írva 0,002%.
2016. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Berserker88 ***** válasza:
Szinte semmi, vagy nagyon nagyon kicsi. De a hipochonderségre már nagyobb.
2016. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok
2020. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!