Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hanyadt feküdtem megtámasztva...

Hanyadt feküdtem megtámasztva a fejem és azt éreztem a szívem össze vissza ver. Duplákat ütött egymás után. Nagyon ilyesztő volt. Felültem és most már nem csinálja. Ez mi?

Figyelt kérdés

Kicsit többet vacsoráztam mint szoktam. Nem tudom ennek lehet e köze hozzá?

40 éves vagyok és van mitrális billentyű prolapsusa hibám. De nem minősül betegségnek.


2019. nov. 30. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Habar en fele annyi idos vagyok, mint Te, kedves kerdezo, hasonlo tortent velem par hete, nem tudtam elaludni, felriadtam, random ramjott ilyen panikrohamszeru valami. Es sokszor ugyan ezt ereztem este, mint amit leirtal.


Magnezium, B-komplex, taplalkozas-mozgas a kulcs. Nem tudom milyen munkad van, en miota egyetem mellett dolgozok is, sokkal stresszesebb vagyok, attol is lehet ilyen. Akar egy sima fronttol is.

Neha vernyomast is figyelni kell, meg evente egyszer egy sima vervetel sokat elarulhat. Nem tudom milyen betegseget vagy gondot jelent, amit leirtal, hogy van Neked, viszont ha ez surun elofordul, amit leirtal, szerintem erdemes lenne megnezetni.

2019. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A stressz az nagyon intenzíven jelen van az életemben. Nem betegség amit írtam csak rendellenesség. Tünete is csak annyi van, hogy nem tudok futni mert csillagokat látok kb. 200 méter után. De a többi sporttal nincs gond. Februárban voltam kontrolon akkor nem volt gond.
2019. dec. 1. 07:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja vérvételem az pont most volt. Minden jó volt rajta. Vérnyomásom az alacsony.
2019. dec. 1. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt ahány okos válaszoló, annyiféle diagnózist állapít meg neked.

Mi lenne, ha szakembernek tennéd fel a kérdést? Például egy orvosnak...?

2019. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel 1 hónapja sincs, hogy volt ekgm és még egy éve sem hogy szív uhm így nem szeretnék orvoshoz menni hátha összeszedek valamit a rendelőben a 2 óra várakozás közben.
2019. dec. 4. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!