Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rózsajámlás hányszor alakulhat...

VízililiomPamacs kérdése:

Rózsajámlás hányszor alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Régebben ezt állapították rajtam amikor a karomon volt egy ilyen folt ami nem akart elmúlni és nagyobb lett. De elmúlt vègül modt viszont nem tudom mióta de a hasamon előjött ugyanolyan folt ráaadásul kezzo vagy három. Veszélyes ez a betegség vagy ártalmatlan? Mitől alakulhat ki?

2019. dec. 2. 05:37
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudni, mert Rózsajámlásról még nem hallottam.
2019. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratula a helyesírás huszárnak egy betu eltevedtem rozshamlas-^ ha megfelel
2019. dec. 2. 07:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiamnak pár éve volt előszőr, azóta még nem jött elő újra. Úgy tudom valamilyen vírusos fertőzés után jöhet létre, ha pl. előzőleg volt herpeszed, vagy valamilyen más vírusos betegséged.

Nem veszélyes, de vigyázni kell, nem szabad forró vízben fürödni és gyógyszertári mosakodókrémmel ajánlott, sajnos hetekig is eltarthat.

2019. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem egy betűt irtál el, olvasd el a kérdésed, és a válaszod. Egyébként miért nem mutatod meg orvosnak? Hátha ő többet tud segíteni, főleg hogy látja is.
2019. dec. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem felel meg, nemcsak másnak! Mi a rozshámlás?
2019. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!