Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezeknek a gyúrós pasiknak,...

Ezeknek a gyúrós pasiknak, akiknek dagadnak az erek a karjaikon/ lábakon nem lehet ebből bajuk?

Figyelt kérdés

Azok visszerek nem?

Úgy tudom kemény edzés után levezetést is kéne csinálni, hogy ne dagadjon ki annyira ... de ugy tűnik most ez a szexi? Vagy nem értem..


2019. dec. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen brutál michelinbábu testépítők szoktak 40-50 évesen kipurcanni.
2019. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
DE majd lesz,és akkor fognak meglepődni .
2019. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem az erekkel van baj. Azok natúr vénák, csak a testalkat miatt jobban látszanak.


VISZONT nagyon sok probléma lehet a gyurmagyurkák egészségével. Az emberi test nem erre lett kitalálva, teljesen abnormális az az állapot amit elérnek, egy egészséges ember inkább szikár, mert evolúciós szempontból az ember FUTÁSRA és egyéb kardio sportokra született, nincs még egy olyan állat, ami annyit tudna folyamatosan futni, mint az ember.

Bocsi szóval kicsit elkanyarodtam, a probléma az, hogy a szív nem bírja azt az irdatlan terhelést amit egy ilyen túlméretezett test jelent és előszeretettel kipurcan, ezt elő tudja adni 20 éves kondis fiataloknál, is pláne ha steroidoznak vagy dohányoznak is mellé. Ezen kívül a veséjük is szeret megpurcanni a túl sok fehérjétől. Továbbá az izületek is nagyon hamar elkopnak.

2019. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve szellemi rokkantak.
2019. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!