Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Többit lent olvasd kérlek!...

Többit lent olvasd kérlek! Ortopédiára küldött az orvos és ott azt mondták hogy elvileg csipő probléma. Már 1 éve hogy elkezdett fájni az ágyékom, alhasam, combom, és a herém. Van olyan hogy 1 hétig nem utána meg 1 hónapig igen. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Most pl. olyan mintha nem tudom lenne valami a herémben/herezacskómban, nem tudom elmagyarázni. Az ortopédián azt mondták hogy hogy csipőprobléma és most majd kell valami ultrahang, ha ott nem találnak semmit akkor MR vizsgálat. Nagyon félek. Hipochonder is vagyok. Nektek mi a véleményetek erről? A hererákot képzelem be egyfolytába. Serdülőkorban vagyok, soha nem volt semmi bajom, főleg nem a herémmel de most tényleg nagyon félek.

2019. dec. 5. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
15/f
2019. dec. 5. 17:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ha nem is olyan komoly a probléma, de valóban lehet csípő-eredetű. Nekem pár éve volt egy hasonló, ami ugyan csak alhasi fájást okozott és ráfogták a csípőmre (bár a röntgenfelvétel semmit nem mutatott, de ilyenkor kényszerből kell valamit mondani). Feltehetőleg valami vírusfertőzés okozott valamit az izületben, ami kisugárzott, mert azóta sem jelentkezett. Az izületi fájdalomra jó hatású a Voltaren tabletta.
2019. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 éven át?
2019. dec. 5. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha daganatod lenne, annak egy sima vérképen is látszódnia kellene. Meg van dagadva? Tapintható benne valamilyen csomó?

Ne beszélj be magadnak butaságokat.

2019. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg, biztos nem hererák.

Csinálják meg az ultrahangot, és ha az nem egyértelmű, akkor MR-t.

Te pedig nyugodj meg.

2019. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!