Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb 2 hete volt, hogy 1 hétig...

Kb 2 hete volt, hogy 1 hétig nem ettem semmit pár szál ropin kívül, és az ezt követő héten is alig ettem. Azóta helyrejött az étvágyam, rendesen eszek, mégse jött meg ebben a hónapban a menstruációm. Ez nagy probléma? Menjek el orvozhoz? 15/L

Figyelt kérdés
158 cm vagyok, 50 kilóról fogytam le 46 kilóra abban a 2 hétben amíg alig ettem.

2018. ápr. 29. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
persze, menj el, hátha megtalálják az agyad...
2018. ápr. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszod. Elárulnád, mégis melyik mondatomra irányult a provokáció?
2018. ápr. 29. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ettél csak ropit? Beteg voltál?
2018. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy 1-2 hétig nem ettél. Persze, hogy felborította a ciklusod is, hiszen a szervezet ilyenkor nem fordít energiát arra, ami nem szükséges az életben maradáshoz. Idő kell, mire helyreáll a ciklus. Ilyet meg ne csinálj többet, a szervezetnek szüksége van az energiára, te meg még fejlődésben is vagy.
2018. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lelki problémák miatt nem tudtam enni. Nagyon sokat küszködtem...
2018. ápr. 29. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elsősorban pszichológushoz mennék a helyedben. Aki segít (nem csak most hanem máskor is) egy ilyen probléma feldolgozásában. Egyre több hasonló korú gyerek mint te jár sőt vannak olyanok is akik nem probléma miatt hanem csak azért járnak mert megnyugtató egy olyan hely ahol bármit mondhatsz nem jár következményekkel. a menstruációval kapcsolatban pedig igen valószínű mivel amúgy is elég vékony voltál most még vékonyabb lettél ez összezavarta a hormonokat jó lenne ha híznál mondjuk legalább a régi állapotba, mert ez igen erőseb befolyásolhatja a ciklusod. Fiatal vagy még ilyenkor nem mindig pontos, de ha még egy hónap kimarad keress fel egy nőgyógyászt biztos ami biztos.
2018. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy koplalás során kimarad a menzesz. Emiatt nem kell most orvoshoz menned, remélhetőleg hamarosan rendeződik.
2018. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!