Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csontrak lenne?

Csontrak lenne?

Figyelt kérdés

Kb 2 honappal ezelott megjelent egy piros kokardaszeru folt a labamon, akkor fsjtak az izuleteim is, haziorvos megnezte, o nem talslt semmit, pedig megvizsgalt.


Most 1 hete ismet izuleti fajdalmaim vannak, labomban, kezemben.

Vegigsimitva a labszaramar a kozepen, ahol 2 hobapja a folt is volt, egy kis duzzanatot vettem eszre, ami majd pont olyan kemeny mint a csont maga de megis ott van, a masik labamnal is, de ott csak nehezen tapinthato.

Kemeny, maga a nyomas nem faj.



Lehet ez csontrak?


2 honappal elott ejelezhette ezt a folt?

30/F


2019. dec. 5. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha visszamész orvoshoz jobb.Biztos,hogy nem csontrák.
2019. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kullancs nem volt benned?
2019. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem. Az volt a gyanu, de nem volt kullancs.
2019. dec. 5. 21:21
 4/11 anarchy666 ***** válasza:
Nem csontrák. Én Lymera tippelnék, annak jellemző tünete a kokárda alakú folt. Attól, hogy nem emlekszel rá, még lehetett benned kullancs. Érdemes lenne szerológiát végezni.
2019. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én láttam azt az embert csontrákban szenvedni, akit a legjobban szerettem. Leggyakrabban áttét formájában jelenik meg, nem primer daganat. Na most amikor a csontban lévő daganat elkezdi feszíteni a hártyát, majd eltöri a csontot, ahogy növekszik, akkor az ember nem így ír róla, mint te, hanem ordítva kéri a morfiumot jobb esetben a karjába, rosszabb esetben a gerincébe behelyezett állandó adagolóba. A válaszom az, hogy nem csontrák.
2019. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszonom.

De akkor mi a dudor?

Mind a ket oldalon van, de a jobbon erosebben latszik.

Mi a fene lehet ez?

2019. dec. 6. 06:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom 3 honappal ezelott az a folt mar jelezhette hogy csobtrakom van?
2019. dec. 7. 16:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd már el ezt a csontrákot. Lyme korra jó lenne egy szűrés inkább. Bórgyógyásztra mennek el a helyedben ott talán láttak már ilyet és van ötletük mi a baj. Vérvetel vizeletvizsgálat sem ártana első körben.

Csontrák az más tünetekkel jár, miért kell rögtön rákra gondolni egyáltalán? Köze nincs hozzá!

2019. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Igen. Csontrák és meg fogsz halni. Így rendben?
2019. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudtam...
2019. dec. 8. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!