Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek, lehet ez csontrák?

Nagyon félek, lehet ez csontrák?

Figyelt kérdés
Pár napja mikor letérdeltem akkor nagyon erős fájdalmat éreztem a térdembe egy pontba,olyan volt mintha egy szúró kavics lenne benne. Utána elkezdtem nyomkodni és érezetem hogy picit kiáll valami a térdemből ami nyomásra fáj. Rendesen tudok futni,gugolni,olyankor semmilyen fájdalmat nem érzek,kizárólag csak nyomásra. El fogok menni orvoshoz,csak nem merek szolni anyunak mert minden héten más bajom van és lehet nem venne komolyan. Tudom hogy rengeteg negatív kommentet fogok kapni,de nagyon félek. 16/l

2018. máj. 16. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szúró fájdalom inkább porc problémára utal. Nem erőlteted túl? Nem vagy túlsúlyos?
2018. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uristen mert kell mar rogton csontrakra gondolni. Nekem kiugrott a terdem, es nem ment vissza, de kozbe belegabalyodtak a szalak is, a lenyeg, hogy mutottek januarba, azota se tudok terdepelni (bar futni se, guggolni vegkepp) es nekem is kintebb all egy picit azota a csont.

lehet h csak rosszul nott. Nezesd meg orvossal, anyad meg mar bocsi, de vagy hulye, h nem visz orvoshz ha valami baj van, vagy te vagy az, hogy mindenert sirsz. Amugy meg 16 evesen illene elmenni egyedul is:)

2018. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvoshoz menj!!!

De ne csak a térdeddel!

Pszichiáterhez is kéne menned,ha ennyire Hypoander vagy.

Már bocs.

A testvéremnek is elmozdult a térde, begyulladt, vérrög alakult ki és a tok is begyulladt. Műteni kellett néhány év után. De még ő sem nyafogott így, pedig sok éven át rettenetesen fájt neki.

Nekem a csípőm szokott egy pontban fájni irdatlanúl, de mégsem riadok, hogy EZ CSONTRÁÁÁK.

hA 16 ÉVES VAGY AKKOR MÉG KALCIUMHIÁNYRÓL SEM BESZÉLHETÜNK. FŐLEG CSONTRITKULÁSRÓL!

Főleg ha csak most lett gondod ebből. Majd akkor siránkoz, ha éveken át szenvbedsz a fájdalomtól.



Ne légy hipoander, hogy mindíg minden betegséget bemesélsz magadnak. Se anyád, se más és a doktorok idejét se pocsékold a hülyeségeidre!

2018. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!