Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ennyire gyenge az...

Lehet ennyire gyenge az immurendszere?

Figyelt kérdés
A 2 éves kisfiam bekerült a bölcsibe több mint 3 hónapja és azóta minden 2 héten beteg..általában taknyos,lázas meg köhög. Csak szerintem nem normális ez? Pedig 1 hónapja 2 felé immurendszer erősítőt is szed de a november volt eddig a legrosszabb. Már nem tudom mit csináljak a 2 munkahelyemen vagyok és ott is hiányzással kezdtem.
2019. dec. 6. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyedül nevelem igy elég nehéz bárkire bízni. Elégé feszülté tesz a dolog. Mert pénzből élünk
2019. dec. 6. 16:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt más ilyen helyzetben?
2019. dec. 6. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan ritka,mint gondolod.
2019. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de ez termeszetes! Mikor atkerul oviba, akkor is ugyanez lesz, 2 het ovi, 1 het otthon. Nalunk volt hogy 5 nap ovi volt egesz honapban. Aztan ezek ritkulni fognak ahogy “megszokta” az immunrendszer a tarsaktol erkezo bacikat, kozepsore, nagycsoportra egesz turheto lesz. Iskolakezdeskor is lesz kis visszaeses, mert ugye akkor is sok uj bacival talalkozik az uj kornyezet altal, de az mar nem olyan veszes mint oviban, bolcsiben. 7-8 eves korra erosodik meg igazan az immunrendszer. En ezeket tapasztaltam. En is egyedul nevelem a 3 gyerekem, nekem a szuleim a segitsegem ilyen esetekben, az apjukra es a masik nagyszulokre nem szamithatunk. Ha nagyon elesettek, nagyon lazasak akkor en maradok otthon veluk mert meg kicsik azert, 7-11 evesek. Nekem is van “B” tervem ha esetleg egyedul kell majd megoldanim. Ebben az esetben fizetett segitseget keresnek, mert hiaba vinne a fizetes felet, 1, jobb mint a semmi, 2 hosszutavra megeri mert megmarad a munkam es ennek a betegeskedo korszaknak is vege lesz .Egeszsegugyben dolgozom tobb muszakban, szoval nem nyugdijas a tempo, a tappenzert nem huzzak a szajukat de mindennek van hatara es mar a fizetes sem feltetlen pocsek, ugyhogy megerne nekem a szitter.
2019. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!