Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori vizelés gyereknél? Mi...

Gyakori vizelés gyereknél? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 éves. Kicsit több mint egy hónapja kelt arra, hogy lázas és 5 percenként kell pisilnie. Akkor reggel el is vittem dokihoz, azt mondta torok gyulladás, nézett vizeletet tesztcsíkon ami negatív lett, azt mondta a láz terheli le a veséket azért pisil sokat. Kapott augmentin duót. 2 nap alatt helyre jött, 1 hét eltelt, amikor elkezdett 5 percenként 1 percenként pisilni. Vissza vittem, elküldött mikrobilológiai laborba. Ott a fitymán találtak bacit. Kapott krémet, javult, eltelt 5 nap, újra kezdődött a gyakori pisi. Vissza vittem, elküldött vérvételre, teljes vizeletre, mikrobiológiára, minden negatív lett, kivéve a fityma leoltás, ott ugyanaz a baci, megint kapott krémet, nem javult, beutaltak a szakrendelőbe, azok a kórházba. Csináltak uh-t, vérvételt, teljes vizeletet, leoltást, hólyag kapacitást, nézték mennyit iszik, mekkora mennyiséget pisil, minden negatív. Most írnom kell hány óra hány perckor pisil. Valaki volt már így? Már 1 hónapja szenved. Ma 38x pisilt. Jah és éjjel nem kel fel, akkor nem pisil. Vittem játszóházba, jöttek barátok hogy elvonjam a figyelmét, de akkor is futott mindig pisilni.

2019. dec. 7. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit kap inni?
2019. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Reggel és este kap 2-2 dl tejet, vagy kakaót, a többi többsége sima víz, néha pici szörp, de nem minden nap, inkább a vizet szereti. Jah és nem csíp neki, nem fáj a pisi, se a pocakja se az oldala.
2019. dec. 7. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld azt hogy csak vizet adsz neki egy pár napig, de ne legyen túl hideg. Arra is figyelj oda hogy mennyit iszik.
2019. dec. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez prosztata gyulladás tünete.
2019. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kiórhàzba bent volt 11 napot, azt àllapították meg hogy kényszeres pisilő ☹️ Ahogy kiengedtek másnap vittem újabb leoltásra és magán urológushoz, az urológus elmondta hogy tuti húgyúti fertőzés, amit negatívnak mondtak a gyerekorvosok leleteket, azok nem negatívak, és az augmentin duo bezavart a leletekbe egy hónapig, azért nem mutstott sok bacit. Az újbóli leoltás már tele volt bacival ès volt bent vvt fvt. Végre kapott antibiotikumot és már az első nap óta tünetmentes.
2019. dec. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!