Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Régen komolyan nem mentek...

Régen komolyan nem mentek orvoshoz az emberek, meg normális volt, ha állandóan náthás? Hogy nem lett bajuk?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 07:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Így szószerint. Máig nem tudom túltenni magamat rajta, hogy velem 16 évesen ezt tették... Komolyan, erre szavak nincsenek, senki nem érdemli ezt.


De egyébként most itt az lett a módi, nyugdíjasoknak is nyugtatókat írogat a háziorvos mindenre.

Régen azért nem volt ilyen, sokan úgy szedik, mint a fájdalomcsillapítót, aztán beülnek a kocsiba stb.

2019. dec. 8. 13:05
 12/16 anonim ***** válasza:
sajnálom ami veled történt :(. Nekem alsóban nagyon szapora szívverésem volt, ülve 0 aktivitás közepette felment ilyen 140-re nem egyszer, sőt volt, hogy 160-170-re, nagyjából már a világomról sem tudtam. A nagyon okos kardiológus nő meg azt mondta szimulálok .. hát hogyne, nincs jobb dolgom. Aztán nagy nehezen felírt egy gyógyszert amiből bevettem egy szemet és majdnem elájultam, ott ha nincs egy anyám aki kiáll értem és elvisz máshoz, akkor már lehet az égi gyakori kérdéseket bújnám.
2019. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Óóó trükkös. Átfogalmaztad a kérdést. Kérdező továbbra is rohadtul unalmas vagy és továbbra is igaza volt a háziorvosodnak. Pszichiátrián van a helyed!
2019. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ó hát persze, pakolok és megyek is...

Nem tudom, szerintem nem unalmas...

Másrészt ja tuti igazad volt, majd ha veled csináltál volna, vagy a lányoddal, ugyanúgy röhögnél! "Unalmas vagy"

2019. dec. 8. 13:45
 15/16 anonim ***** válasza:
Amúgy miért hisztizel ezen megint? Ez így random rád jön pár naponta? Nagyon rád férne minimum egy pszichológus.
2019. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy egyik szavaddal ütöd a másikat. :D

"Normális megy orvoshoz ha beteg" következő hozzászólásban meg te soha nem mész többé orvoshoz, mert szemét állat volt veled a háziorvosod. :D Neked valami hatalmas bajod lehet fejben.

2019. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!