Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Estefelé mindig fázom a...

Estefelé mindig fázom a lakásban. A végtagjaim hidegek. Mitől lehet? Megy a fűtés, a többieknek melege van.

Figyelt kérdés

#hideg-végtagok
2019. dec. 9. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fáradtság, rossz keringés, alacsony vérnyomás.
2019. dec. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, a fáradtság, az stimmel. Tornázzak kicsit olyankor?
2019. dec. 9. 08:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Estefelé normál esetben alacsonyabb a vérnyomás, lelassulunk, elfáradunk így készül fel a szervezet az alvásra . Szerintem többet kéne pihenned de ha e mellé még szédülés és végtagfájdalom, nehéz láb érzet is társul akkor feltétlenül menj orvoshoz.
2019. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
érszűkület, dohányzás, kávé, stressz, Raynaud-szindróma---> ki kell vizsgáltatni
2019. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt hg az életkorral ez is változik.
2019. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom, mielott erszukuletet diagnosztizalsz jo lenne tudni, hany fok van pontosan. Gondolom ismert szamodra a homero. A szobahomerseklet 20-23 fok. Legtobb ember sporolasbol megis kb 17 fokot tart a lakasban, egesz nap vastag ruhaban, beoltozve van otthon, mint valami eszkimo. Lehet, nalatok is ez a helyzet.

Nekem anyam mindig mondja, hogy melege van, meg hogy 16-17 fok eleg, fel kell oltozni, en meg kozben latom a leheletem, a kezem meg faj olyan hideg. Csak ebbol gondolom, jo lenne eloszor tudni, megis hany fok van.

2019. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

6-os, nálam most 16,2 C van, egy bugyi és egy vékony pulcsi van rajtam... és mindjárt lemegy 15re, mert most fogok szellőztetni

Nem fagy meg a leheletem

2019. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A leheleted furcsa is lenne, ha megfagyna.

Kerlek nezz utana az interneten, hogy mennyitol egeszsegtelen a szoba homerseklete. (18 fok alatt)

2019. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha nem megy, segitek: [link]


az tok mindegy, hogy te miben ulsz benne :)

2019. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem.... tehát, ha én jól érzem magam a 15-16 fokban, akkor is fűtsem a lakást, hogy legyen olyan hőmérséklet, amiben szarul érzem magam, mert valaki szerint az egészséges 🙄🙄🙄🙄

(Amúgy lassan 11 éve nem fűtök télen, mondjuk mostmár nagyon nincs is mivel... jelenleg amúgy 19 fok van mert megy a párátlanító meg a szárítógép....most szellőztetek, hogy lejebb menjen, hogy tudjak aludni 😂😀)

2019. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!