Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettenetesen fazom (ruhastul...

Rettenetesen fazom (ruhastul fekszek az agyon harom reteg ruhaban, de lazmerom sajnos nincs), nagyon gyenge vagyok, faj a gyomrom, és hanytam. Egyedul vagyok. Mit csinaljak? Elmulik?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet ez egyaltalan?


Egyedul vagyok a koliszobaban,, es olyan nehez ez igy most :(

Elmondani nem merem senkinek, aki tavol van tolem ugymond, mert csak kattogna a dolgon, segíteni meg nyilvan nem tudna....


Nyilvan semmi vészes, de igy, hogy egyedul vagyok, plusz bukok ket holnapi zh-t, nem erint jol, es csak el kellett mondanom valahol. Köszi gyakorikerdesek a feluletet....


2017. dec. 4. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bekaptál valami vírust. Sajnos ez nem fog elmúlni reggelre. Takarózz be annyira, amennyire csak tudsz, (az a legjobb, ha ki tudod izzadni), próbáld kímélni a gyomrod, de teát/vizet mindenképp igyál. Keksz, ropi, pirítós, ami ilyenkor benned marad. Vegyél be láz- és fájdalomcsillapítót. Jobbulást! Próbálj azért pihenni, a sok alvás ilyenkor nagyon számít.
2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valahonnan lázcsillapítót szerezni és szerintem jobb lett volna ha hazamész.
2017. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha érzed,hogy lázas vagy és nem megy le,akkor zuhanyozz le először langyos vízzel,aztán egyre hidegebbel.

Teát nem tudsz csinálni?

2017. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm a választ, és a tanácsokat is! :)
2017. dec. 4. 21:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat, az utolsó két választ még csak most látom.

Van nálam lázcsillapító, kb soha semmi bajom, remélem még nem járt le, mindjárt megnézem.

Teát is tudok csinálni.

Ropi meg ilyesmi nincs nálam, de most abszolut nem is kívánok semmit.

2017. dec. 4. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszer előtt mindenképpen egyél. A kolinak biztos van valami ügyeletes orvosa. Kérdezz rá. Igyál minél többet, próbáld kicsit enni, gyógszer és aludj!
2017. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Picit muszáj enned, igyál is és jól takarózz be.
2017. dec. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Aludtam egyhuzamban 17 orat, es mar egy kicsit jobb mint tegnap.

2017. dec. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!