Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allergia? Mit szedhetnék ami...

Ilze kérdése:

Allergia? Mit szedhetnék ami jó immunerősítő és baktériumölő?

Figyelt kérdés
Tüdőgyulladás után kaptam a tüdőgondozóban növényi immunerősítőt. Baraka de pár nap után tele lett a kezem s a nyakam foltokkal. Elmentem a háziorvoshoz azt mondta hogy hagyjam abba mert nem birja a májam. Felírt tömjénolajat és propoliszt tinktúrát. Mézzel veszem be őket de ma nehézlégzésem volt elég erősen.
2019. dec. 10. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontos a megfelelő táplálkozás és C, illetve D vitamint kell szedni. A C vitamin tabletta mellé egyél magas C vitamin tartalmú élelmiszereket is,mert anélkül nem szívódik fel rendesen. A D vitaminból pedig 3000 egységnyit naponta egész télen át! Nem csak most hanem mindig! A D vitamin az egyik legjobb immunerősítő.
2019. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megfogadom! Nagyon legyengűltem azóta. Még szakad fel váladék de voltam röntgenen és azt mondták hogy rendben van de ezek az olajok valahogy nem válnak be nálam. Nem tudom mitől jöhetett a nehézlégzés de már nem merek kockáztatni mivel még tele vagyok foltokkal is a másik gyógyszer után.
2019. dec. 10. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tüdőgyulladás után azt mondták, minden este lefekvés előtt torokfertőtlenítőt kel, hogy szedjek.
2019. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De milyet?
2019. dec. 10. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Gondolom azt mondták, amit ők jobban ismernek.

A kórházban a Septofortot, a háziorvosom a Doritricint mondta

2019. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!