Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Találtam egy csomót a seggembe...

Találtam egy csomót a seggembe. Létezik olyan hogy seggrák?

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ha a végbélnyílásodon van, akkor az végbélrák és bizony létezik. Ha ilyen van akkor műtét, de utána normálisan nagy wczni nem fogsz soha többé, hanem oldalt zacskóba megy a cucc...
2019. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit találtál valószínűleg aranyér, menj orvoshoz.
2019. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Végbélrák létezik, ahogy 1-es mondja. Viszont nem kell mindjárt megijedni, mert az a csomó jó eséllyel inkább aranyér lehet, ahogy 2-es mondja. Ami kellemetlen, de nem halálos. Viszont orvosi kezelés nélkül tényleg nem fog meggyógyulni.
2019. dec. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
aranyér, én mondjuk nem rohannék vele rögtön orvoshoz, enyhén gáz .. nyilván függ attól, hogy mekkora az a kitüremkedés ..
2019. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aranyér.
2019. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 megadex ***** válasza:
44%

Én a helyedben azonnal elmennék a sebészetre első körben. Felesleges szenvedtetni magad, mert jo eséllyel magátol nem, vagy jo sok idő kényelmetlenül kínlódással eltött idő után.

Lehet hogy Neked ciki a dokihoz menni ilyennel, mert még nem mutogattad a valagad egy dokinak sem, de hidd el neki nem az, kismilliószor látott már ilyet meg turkált benne, hisz ez a szakmája, ez a hivatása. Baromira nem érdekli, csak a betegség tárgya. Arra viszont jó eséllyel kapgy gyógyírt és egy hét után akár el is felejtheted.. A vény nélkül kapható készítmények is jok lehetnek, de az igazán ütősek nem véletlen vénykötelesek . Azok olyan hatóanyagokat tartalmaznak amik célzottan és gyorsan helyrerakják a dolgokat. Ha ez sem lenne elég első körben, akkor marad a műtét, de ha ilyen a helyzet, akkor meg végképp nem úszod meg doki nélkül, akkor meg minek két honapig szenvedni előtte? addigra rég elfelejtheted..

2019. dec. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jegecske ***** válasza:

ha nem akarsz dokihoz menni, kenjed Detralex kenőccsel, általában segit

amennyiben 2 nap után nem tapasztalsz javulást, doki

manapság már ritkán fognak kést, fagyasztani szokták

2019. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 jegecske ***** válasza:
jegecske, helyesbitek, doxyproct kenőcs
2019. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett? :D reparon a barátod. Vény nélkül kapható.
2019. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!