Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal kezem és baloldalon a...

Bal kezem és baloldalon a mellkasom mitől fájhat?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja fájdogál a kezem és néha beleszúr a szívemnél a fájdalom. Kardiológusnál voltam, EKG-t és ultrahangot is csinált, nem talált semmi problémát. Mi lehet a baj? Eléggé aggaszt már :(

17/L



2019. dec. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, ez nem jó így, ne hagyd rá, másik orvoshoz is lemehetsz, mert nem normális.

Egyik ismerősömnél is volt kb ugyanez, neki az volt, valami oldalsó izma volt becsípődve, és az miatt volt fájdalma, tehát lehet nálad se "komoly" úgymond, de derítse ki ezt egy orvos.

2019. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Front által kiváltott átmeneti zavar. Akár a szívednél, akár a keringésnél is lehet. EKG és UH nem látja, hiszen nincs elváltozás.
2019. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy az óta?
2019. dec. 14. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt pár napig mert nagyon elaludtam az oldalam. Aztan elmúlt. Nem hiszem hogy ezt a szíved csinálja.
2019. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!