Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normaflore többet ne igyak?

Normaflore többet ne igyak?

Figyelt kérdés

Vasárnap este kezdett korogni a gyomrom meg nagyon jó laktak, reggelere elmúlt, de 11 körül a munkahelyen elkezdtem fázni melegem lett 3x hánytam is fel voltam pufadva és el is küldtek haza, el is mentem orvoshoz ö írt hányinger ellen gyógyszert (szurit nem akartam). Este megint hányás és hasmenésem is lett párszor és Hétfő este elkezdtem szedni a Normaflore-t is, Szerdán már ha jól emlékszek 1x volt hasmenésem Csütörtökön nem voltam, de Péntek reggel volt 1x hasmenésem és mentem is vissza orvoshoz mert Péntekre kellet visszamenjek, mondtam neki hasmenésem van, annyit mondott hogy diétázzak pirítós, Párizsi, Krumpli, mondtam neki én már ettem Csütörtökön savanyú káposztát is, 3db vajas zsömlét szalámival. Ma reggel 1db zsömlét párízsível, délben zöldség leves földkrumpli most délután ugyan azt mint reggelire, muter meg hozott halászlét halat és sajnos nem ehetek.


Normaflore-t csak ma reggel vettem be az óta nem.


Mikor gyógyulok meg?



2019. dec. 14. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Zabálj össze-vissza továbbra is, soha nem gyógyulást meg.
2019. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor 1 hétig egyek földkrumplit és sima pirítóst?
2019. dec. 14. 17:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg jól nem leszel + 1 nap.

Egyébként főtt krumpli, nem földkrumpli.

2019. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rizskását, hajdinát, kölest, amarantot...
2019. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Piros háztartási kekszet is ehetek? Most hoztam be egy csomaggal meg egy szelet pirítóst.


Muter azt is mondta zöldséglevest ehetek.

Vagy nem szabad levest se ennem?

2019. dec. 14. 17:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Normaflore ne használjak már?
2019. dec. 14. 18:07
 7/10 A kérdező kommentje:
Teát iszok.
2019. dec. 14. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Családilag vagytok ennyire aluliskolázottak? Elkaptál egy vírust. Az egész emésztőrendszered megborult. Az orvos elmondta mit csinálj ha savanyú káposztát eszel szalámival diéta helyett akkor nem értem hogy akarsz meggyógyulni? A hasmenésesek diétáját meg én magyarázzam elmikor már egy 6 éves is tudja? Hol élsz te? A helyeyírásod is egy förtelem, rossz olvasni. Főtt krumpli, reszelt vagy párolt alma, zöldségleves, rizs, pirítós, ropi....stb. édes dolgokat ilyenkor mem jó enni mert megborul az egész bélflórád. A diétát addig kell tartani amígmeggyógyulsz utána fokozatosan visszatérni a rendes táplálkozáshoz.
2019. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Vitatkoznak velem itthon, lehet enni pogácsát is mert örökké nem ehetek ilyent, meg muter monda vegyek be egy gyógyszert ami meg fogja a hasmenést, fateromnak mára jó is lett.


Normaflore-ra még nem kaptam választ?


Kedd óta nem ittam kávét sem.

2019. dec. 15. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
A Normaflore xart sem ér. Vegyél és szedj normális probiotikumot, Bérest, vagy Jutavit-et! Napi két kapszulát nyugodtan bevehetsz egyszerre.
2019. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!