Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy a Methothyrin-tő...

Létezik, hogy a Methothyrin-től kezdtem el hízni?

Figyelt kérdés

kb. 2 éve vettük észre, hogy pajzsmirigy túlműködésem van, mellette pedig göbök a pajzsmirigyemben. Azóta is járok orvoshoz, de már több mint 3mm-es göbök vannak a bal lebenyben, ezért január közepére kiírtak műtétre, hogy eltávolítsák jobbik esetben csak a pajzsmirigyem bal lebenyét, azonban mivel a jobb lebenyben is találhatóak kisebb göbök, így lehet azt is ki fogják venni. 2-3 hete kezdtem el szedni a Methothyrin nevű gyógyszert, és 2hete elkezdtem hízni. Hetente egy-egy kilót szedtem fel, pedig figyelek az étkezéseimre és számolom a kalóriákat is (lassan már másfél éve). Heti 4x súlyzós edzésem is van, illetve heti 1x kardiózok, mégsem tudom, vajon a gyógyszertől lehet-e a hízás és ha igen, hogy tudnám megállítani, hiszen még van egy néhány hét a műtétemig és nem akarok elhízni.

18/L



2019. dec. 15. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,attól hízhatsz. Most figyel oda az étkezésre és ne hagyd abba az edzéseket!
2019. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Hidd el, hogy a kajától hízol. A többi csak duma. Jobban ügyelj.
2019. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, a második válaszolónak pedig üzenem, igenis odafigyelek mennyit eszek és miből. Lehet beteges, de mindent lemérek és úgy osztom be a kalóriámat egy napra, hogy semmiféle képpen ne haladjam meg. Csak ritkán eszem többet, de pl. tavaly Karácsonykor sem híztam egy dekát sem mert odafigyeltem.
2019. dec. 15. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2019. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!