Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
24 eves fiú vagyok.Kb fél éve elkezdett fajni a fenekem de kezeltek közbe prosztatagyulladással annak tudtam be a fájdalmat. Ez a gyulladás már elmúlt de a vegbétáji fájdalom megmaradt. Először baloldalt de mar most jobb oldalt is jelentkezikszinte állandóan a fajdalom . Néha aranyeres csomó is kijön amit kézzel visszatudok helyezni, idegentest érzést szoktam érezni. Néha véres enyhén a wc papir meg 1x volt olyan hogy a szeklet teteljén volt kevés piros vér. Vettem sperti kupot 1.doboz jó hatással volt meg is szűnt a fájdalom de pár napra megint jelentkezett, vettem meg 1 dobozzal de ez mar nem segített. Kup felhelyezese közbe észleltem jobb oldalon végbelen közvetlen belül aprocska kemeny dudort . Ezt is érezni szoktam fájni.

2019. dec. 15. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Aranyeres problémának tűnik, proktológus szakemberhez kell fordulni.
2019. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!