Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torok gyulladásom van, és...

Torok gyulladásom van, és általában éjszaka arra kelek, hogy eszméletlenül kapar a torkom. Tippek hogy hogan csillapitsam?

Figyelt kérdés
na szóval, általában éjszaka arra kelek hogy nagyon kapar a torkom és hiaba iszom nagyon sok vizet nem használ.. csak hosszu ido után jo, de még akkor sem egészen.. van hogy nappal is rámjön. Próbáltam már hogy hozok be friss vizet és ráteszem a konvektorra, mert lehet hogy a száraz levegő okozza.. vagy ha meleg vizet iszom, még akkor jobb egy fokkal. Tegnap este bevettem egy torokfertötlenitőt és ugy lett jo! Szoktam dohányozni, de eleg kevesszer, nem tudom hogy ennek mennyi köze van hozzá. Kérlek irjatok tippeket hogy hogyan tudnám ezt csillapitani vagy hogy egyáltalán ne kaparjon! :) Nagyon borzasztó mert ilyenkor nagyon durván köhögök de csak roszabb mert a köhögésem száraz.. Holnap megyek vissza a dokihoz és elmondom neki is a panaszom, és megkérem hogy irjon egy jobb koptető gyógyszert, de elfogadom a ti tanácsaitokat is, mert jó lenne ma aludni :( Köszönöm előre is..

2019. dec. 17. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Torokfertőtlenítő cukorka. Pl. Halls
2019. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kapj,be egy kiskanál mezet, nekem ez segít ilyen szituban.

Ha szereted többet is ehetsz belőle, én gyűlölöm az ízet.

2019. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azt még hozzá tenném hogy az lehet az oka hogy kevés folyadékot iszom.. fogalmam nincs :/

*hogyan

2019. dec. 17. 15:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Propoliszt próbáld ki!


Ezzel egy időben a dohányzás befejezése!

2019. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kipróbálom :)
2019. dec. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!