Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van -e megoldás arra hogy...

Levente87 kérdése:

Van -e megoldás arra hogy éjszaka ne járjak toaletre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tortenet meg 2006-ban nyulik vissza. Abban az ev december 2-an vonultam be a kotelezo katonai szolgalatra 6 hónapra! Fűtés nagyon rossz szinte nem is volt, folyadékból meg napi 1 liter víz jutott! Maradjunk annyiban hogy nem fenékig tejfel volt a helyzet, de kibirtuk es rosszabb is lehetett volna! Akkor 20 eves voltam most 32 vagyok! 2007ben amikor leszereltem minden ejszaka ejfel es 3 kozott mindig ki kell mennem pisilni ami nagyon zavaro! Van e erre valami megoldas tea, gyogyszerek, gyumolcsok vagy barmi hogy ez elmuljon?? Marmint az hogy aludjak es ne wc-re jarjak! Ejszaka csak egyszer jarok ki de minden egyes ejszaka! Azt mondjak egy doki hogy felfazas miatt van az egesz (tuti felfaztam akkor tobbszor is es meg fagyasi seruleseim is voltak) es hogy el fog mulni! Ha 2007 ota nem mult el gyanus hogy csak ugy elmulik!

2019. okt. 1. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szuper, de 2004.11.03-án szerelték le az utolsó sorkatonákat.
2019. okt. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Le kellett volna cserélned az orvost, mert a felfázás nem egy olyan betegség, ami elmúlik, hanem hosszú távon tönkreteheti a vesét.

Kedves kérdező, lehet, hogy nem írogatnál már itt, ha igaz lenne a történeted.

2019. okt. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Válaszadók: ki mondta hogy magyarorszagi vagyok?? Magyarorszagon kivul is vannak magyarok! Pl a balkanon ahol a katonasagot 2010 vagy 2011ben szuntettek be!

Nem oranket jarok wc-re hanem minden ejszaka 1szer ami zavaro! A kotozkodes eppen nem segitseg de mindey is!

2019. okt. 2. 05:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne igyel lefekves elott par oraval. En minden ejszaka 2x 3x jarok.
2019. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az éjszakai vizelésnek nagyon sok oka lehet. Egy alapos orvosi vizsgálat nem árt. Lehet, hogy volt valami bajod, ami miatt ki kellett járni és a dolog "rögzült". Akkor nekem az önfegyelem (azért se megyek ki) és az esti ivás elhagyása segített.

Ha szervi oka van, akkor ki kell vizsgálni és megszüntetni. A "varázslások" legfeljebb elfedik a problémát.

2019. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Voltál urológusnál? Mi honnan tudjuk, hogy szervi vagy pszichés?
2019. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!