Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beteg lesz a fiam, vagy...

Beteg lesz a fiam, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Ma reggel wc re ment felkelés után egyből,de nem volt híg a széklete meg semmi. A gyomrát fájlalta,de egy kis idő múlva azt mondta már nem fáj neki. Ugrándozva és énekelve ment oviba. Viszont én félek,mi van ha beteg lesz? Vagy így már nem , mert aki beteg az nem ugrál...
2019. dec. 18. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell parázni. Előre cirkuszolsz? Addig hergeled magad meg a gyereket, hogy az tényleg beteg lesz? Nincs más dolgod, csak a fiad székletében turkálás meg a fölösleges agyonaggódás?


Nyugi, keress valamit és kösd le magad. Ha a gyerek beteg lesz, akkor majd értesítenek.

2019. dec. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te tudod leginkább, hogy szokott kezdődni nálatok egy betegség. Senki nem tudja itt megmondani, hogy beteg lesz-e a gyerek vagy nem, de egy kis hasfájás simán lehet bármitől, nem utal betegségre.


Első válaszoló meg rendkívül empatikus, és rendkívül bunkó. Ha valaki aggódós, azon nem segít ha azt mondják nyugodjon meg. Neki lenne a legjobb ha meg tudna. Tudod... Nyugodj meg, attól megnyugszol! Idióta..

2019. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom kicsit túl parázos vagyok,első gyermekem. 5 éves, igazából már nem gondolnám,hogy lenne vele valami,mivel azóta sem volt wc-n, és azt mondja már a hasa sem fáj,az óvónők sem mondtak semmit,szóval szerintem most nem lesz beteg.
2019. dec. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!