Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más gyereke is beteg lett...

Más gyereke is beteg lett h1n1 oltás után? A fiam lázas, max. :38,3, hol le megy hol fel. Náthás, de elmondása szerint nem fáj semmije. Vagy ez nem az oltástól lehet? 3 napja kapta, tegnap kezdődött, előtte semmi baja nem volt.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj az orvossal.Lehet az oltás mellékhatása,vagy elkapta az influenzát,ami ebben az idöben nem lenne csoda.
2009. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

aztmondják az oltás mellékhatása szokott lenni a hőemelkedés, bár ezmár inkább láz.

reméljük semmi baja a gyereknek, merthát ezaz oltás.......:S

2009. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak oltástól függetlenül elkapta a náthát (nem influenzát, mert legnagyobb döbbenetemre itt a GYK-n vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogy a kettő egy és ugyanaz), mifelénk is sok hasonló tünettel rendelkező.
2009. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat.Ma már láztalan eddig, az orra sem folyik.

A hangja kissé náthás még, de ezt leszámítva semmi:)

Orvost kérdeztem, ő sem tudott biztosat, a papíron influenza van, de azt mondta lehet csak oltástól is..nem tudja.

Hát remélem oltási baj volt.

2009. nov. 24. 11:15
 5/5 anonim válasza:
szia az én fiam 6 éves tegnap kapta meg az oltást és ma egyre nagyobb láza van most épp az elöbb 39.2 volt felhivtam az orvost és azt mondta hogy ez normális.Hát nagyon remélem hogy nincs baj
2009. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!