Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lelki beteg vagyok, fűtetlen...

Lelki beteg vagyok, fűtetlen helyen lakom, higiéniás gondok vannak, főleg a gyakori betörők okán. Mégis az elmúlt években talán egyszer megfáztam és ha kétszer voltam nemi beteg. Nyílt nem gyógyuló sebeim vannak (rosszabb mint a halál : ) ) tipp?

Figyelt kérdés

- Nem szarkómásak, és károsítanak elég mindennel.

Nem kéne egy rohadt influenzát elkapnom?

Tonna számra szedem a fejfájás csillapítót pl.



2019. dec. 19. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha valóban nyomorban élnél, nem interneteznél. Egyébként keresd meg a Máltai Szeretetszolgálatot vagy a hasonló helyeket és kérj segítséget.
2019. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Órán unatkozol, nemi betegséget senki nem kap fűtetlen lakástól. A fejfájás csillapító is drága..
2019. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Onnan szegény csak nem vagy ha a betörők állandó célpontja vagy
2019. dec. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Ekkora kamu kérdést is rég olvastam, de kívánom váljon valóra, ha a nyomorúságot vetíted ki és ezen szórakozol.
2019. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Higiéniás gondok a betörők okán???


Beteg nem a fűtetlen lakás miatt leszel, hanem a vírusok, baktériumok miatt, semmi összefüggés. Max. halálra fagyhatsz, lefagynak a végtagjaid, kellemtlen.


"Nemi betegség" hogy jön ide?? Az, hogy függ össze??? Max. ha a k...ró partneted nemibetegség terjesztő, de akkor meg ne ezen járjon az eszed, ha igaz...


Szar kamu. Előbb mondanám le a netet, ha nem lenne mivel fűtenem...

2020. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!
2021. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már szoc szállóra készülök
2021. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!