Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hydrocelének mi a tünete?...

A hydrocelének mi a tünete? Minden oldalon mást írnak. Lehetséges ágyék, derék fájdalom is tőle?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 14:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy még olyat olvastam, és ez nálam is van, hogy olyan mintha a bal herém kicsit szélesebb lenne, de nem tudom, mivel egy pár napja megfogtam őket, és kb egyenlőek voltak, lehet csak azért mert a bal oldalon a herezacskóm másabb? Olyan mintha a bal herém szélesebb lenne, kicsit megduzatt volna, de csak akkor ha a herezacskó úgymond feszes. Ha nem az, és laza, akkor full olyan mintha egyenlő lenne a két here.. Nagyon félek a ráktól... :(
2019. dec. 19. 14:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg a spermám is kevesebbb lett.. Régen volt azért rendesen ebbe a pár napba pedig SOKKAL kevesebb. Lehet csak a stressztől? Kérlek aki látja írjon valami nyugtató dolgot. Anyám nem akar elvinni urulogóshoz és leszarja az egészet. Most az orvos szerint lehet a csípőmmel van a baj. Februárba megyek csak Mr.-re. De szerintem biztos nem a csipőm.. Kérlek segítsetek.
2019. dec. 19. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk szimmertikusak. A bal here helye lentebb van .

A hydrocele a zacsiban levő "víz".

Itt egy önvizsgálatos videó:

[link]

Ha végképp nem tudsz megnyugodni, kérj időpontot urológushoz. Beutaló nem kell.

2019. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!